فروردین ۱۱، ۱۳۹۴

تشدید نگرانی ها نسبت به وضعیت جسمی آقای کاظمینی بروجردی

بنا به گزارش، روز شنبه 8 فرودین 1394 آقای سید حسین کاظمینی بروجردی زندانی عقیدتی سیاسی،  با همسر خود خانم اکرم ولی دوست ملاقات کوتاهی داشته اند.
 این اولین ملاقات این زندانی عقیدتی در سال 1394 می باشد. این در حالی است که این نهمین سال است که ایشان بدون وقفه در زندان بوده و محروم از مرخصی درمانی است.
 آقای کاظمینی بروجردی در این مدت بر اثر محرومیت از رسیدگی های درمانی و تغذیه مناسب و تحمل شکنجه های روحی و جسمی، از بیماریهای مختلفی چون ناراحتی قلبی و تنفسی و همچنین از پوکی استخوان شدید رنج می‌برد اما تا کنون هیچ اقدام موثری در رابطه با وضعیت این زندانی از سوی مقامات زندان صورت نگرفته است لذا خانواده این زندانی آزادیخواه خواهان حضور یک پزشک مستقل زیر نظر سازمانهای بین المللی جهت معاینه و درمان ایشان می باشند.
لازم به ذکر است که بعد از انتقال آقای کاظمینی بروجردی از سلول انفرادی به بند ویژه روحانیت در آبان 93 تماس های تلفنی وی به شدت محدود شده و به ندرت می تواند با خانواده خود مکالمه تلفنی داشته باشد که این خود نوعی آزار و شکنجه بر این زندانی 57 ساله می باشد.
مسئولین دادگاه ویژه روحانیت استفاده از دارو و درمان را برایشان منوط به کوتاه آمدن از مواضع این زندانی مخالف ولی فقیه گذاشته اند !


هیچ نظری موجود نیست: