اسفند ۱۱، ۱۳۹۳

نمایش بیلبوردهایی از تصاویر زندانیان عقیدتی درسطح شهر واشنگتن

دو کمپین بزرگ مدافع حقوق انسانی و حقوق بشر، بیلبوردهایی از زندانیان سیاسی- عقیدتی را در سطح شهر واشنگتن به نمایش گذاشتند. این دوکمپین، خواهان «التزام حکومت ایران به احترام به حقوق بشر و حقوق انسانی زندانیان سیاسی و عقیدتی» هستند.  در بین عکسهای زندانیان عقیدتی تصویر آقای کاظمینی بروجردی نیز به چشم می خورد.

بنا به گزارش ارسالی به «سحام»، در این حرکت نمادین، بیلبوردهای متحرک به صورت هم‌ زمان درسطح شهر واشنگتن، پایتخت آمریکا برای ساعاتی به حرکت در آمد. این تابلوهای پهن پیکر، در طول روز از مقابل مراکز مهم شهر واشنگتن ازجمله: کاخ سفید، دادگاه عالی آمریکا، دفاتر مرکزی حزب دموکرات و جمهوری‌ خواه آمریکا، دفاتر اصلی خبرگزاری‌های بین‌المللی و… عبور کردند، به طوری ‌که گزارش شده است این تابلوهای پهن پیکر، توجه بسیاری از مردم ساکن واشنگتن، مقامات آمریکایی و سازمان‌های حقوق بشری را به خود جلب کرده‌اند.

در یکی از این بیلبوردهای پهن پیکر با درج عکس‌های «محمدجواد ظریف» وزیر امورخارجه کشورمان و همتای آمریکایی وی -«جان کری» – این عبارت درج شده است: «مذاکرات هسته‌ای با ایران باید شامل مسائل حقوق بشر هم باشد. »

هیچ نظری موجود نیست: