اسفند ۰۸، ۱۳۸۹

شرکت مستقیم 1500 تن از اعضای حزب الله لبنان ، در سرکوب مردم تهران در ۲۵ بهمن

الشرق الاوسط :
تهران – لندن (۲۱ فوریه  (روزنامه الشرق الأوسط از ايران گزارش داده است که حداقل تعداد ۱۵۰۰ تن از اعضای آموزش ديده حزب الله لبنان در سرکوب معترضين و تظاهرکنندگان ايرانی در روز ۲۵ بهمن و در جريان تظاهرات معترضين عليه نظام ولايت فقيه، به صورت مستقيم شرکت کرده اند. روزنامه الشرق الأوسط می نویسد که اين اعضای حزب الله در لباس شهروندان معمولی ظاهر و در کنار نيروهای رسمی سرکوبگر به قلع و قمع مردم پرداخته اند.

۲ نظر:

ناشناس گفت...

مشکل بزرگ و تاریخی ملت ایران بآسانی در دو مرحله قابل حل است:
مرحله اول - تغییر و حذف چند ماده از قانون اساسی فعلی.
مرحله دوم - انتخاب مجلس موسسان قانون اساسی و تدوین قانون اساسی جدید و تصویب ملت ایران و انتقال و واگذاری حکومت به مردم ایران .
تنها راه پیوند و همبستگی مردم ایران، یک قانون اساسی بدون طرفداری از یک عقیده یا گروه یا فرد خاص است. هر فرد یا گروه یا عقیده خاصی که بخواهد امتیاز یا انحصار ویژه و خاصی را در قانون اساسی به خود اختصاص دهد در برابر امواج طوفان سهمگین مردم ایران نابود خواهد شد. دیگر در دوره ارتباطات با سرعت نور و دسترسی همه به اطلاعات از طریق اینترنت و ماهواره نمیتوان عقیده خاصی را به همه مردم قالب نمود.
روحانیت اسلامی در ایران میثاق خود را با مردم ایران بر اساس قانون اساسی شکسته و اینک روحانیت بر سر دو راهی تاریخی قرار گرفته است. یا با قبول رای ملت و پذیرش قانون اساسی بیطرف زمینه را برای آشتی ملی و احترام روحانیت در قالب تشکیلاتی مشابه واتیکان در قم یا تشکیل حزب فراهم آورند، و یا در غیر این صورت روحانیت و اسلام در ایران در مقابل امواج طوفان سهمگین خشم مردم ایران نابود خواهد شد.
زیبنده است کلیه مردم ایران، گروهها و احزاب و عقاید نیز با توافق و تشریک مساعی در مورد جمهوری ایران راه را برای پیشرفت و تعامل اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی فراهم آورند و از درد و رنج بیشتر مردم ایران جلوگیری کنند.
ما تا تاریخ ۲۰ اسفند ماه سال ۱۳۸۹ به روحانیت و مراجع اسلامی در ایران فرصت میدهیم تا تصمیم خود را اعلام کنند و پس از آن هیچ مانعی جلودار مردم ایران نخواهد بود و هیچ گونه عذری هم پذیرفته نخواهد بود.
اصل ۱ - حکومت ایران جمهوری است.
اصل ۲ - حذف
اصل ۴ - حذف
اصل ۵ - حذف (وظايف‏ و اختيارات‏ رهبر به مجلس شورای ملی واگذار میشود).
اصل ۱۲ و ۱۳و ۱۴ - حذف
اصل ۱۸ - پرچم رسمی ایران به رنگهای سبز و سفید و سرخ با علامت شیر و خورشید است.
اصل ۵۸ - اعمال‏ قوه‏ مقننه‏ از طريق‏ مجلس‏ شوراي‏ ملی‏ است‏ ...
اصل ۶۷ - تغییر
اصل ۹۱ تا ۹۹ - حذف ( شورای نگهبان)
اصل ۱۰۷و ۱۰۸ و ۱۰۹ - حذف (خبرگان)
اصل ۱۱۰ - وظايف‏ و اختيارات‏ رهبر به مجلس شورای ملی واگذار میشود.
اصل ۱۱۱ و ۱۱۲ - حذف ( مجمع تشخيص‏ مصلحت‏ نظام) ********************** مردم ایران **************************
اگر شما هم با این بیانیه موافق هستید این بیانیه را copy نموده و حداقل ۳ مرتبه در قسمت comment ها paste نمایید.

ناشناس گفت...

با درود
مواضع و خواسته های آقای بروجردی سالهااست که از طریق ایشان و از درون زندان تبیین گردیده است و بارها از طریف رسانه های گوناگون انتشار یافته است.
ایشان معتقد به ایجاداصلاح و تغییر در نظام و قانون اساسی فعلی نمی باشند بلکه این نظام را بکلی مبتنی بر دیکتاتوری میدانند و خواستار حذف کامل این نظام هستند.
خواسته ایشان: برقراری یک رفراندوم آزاد تحت نظارت سازمان ملل است که ملت نجیب ایران خود حاکم بر سرنوشت خویش گردد و نوع حکومت آینده این مرز و بوم را تعیین کند.
ایشان خواستار برقرای نظامی مبتنی بر دمکراسی- سکولار هستند که در آن به تمامی آرا و عقاید احترام گذاشته شود...
با سپاس فراوان/جهانگیر صالحی