دی ۰۷، ۱۳۸۹

بیانیه پایگاه اطلاع رسانی سید حسین کاظمینی بروجردی ، در اعتراض به اعدام زندانیان سیاسی

متن  کامل این بیانیه به شرح زیر است:
اعدام ناگهانی و در خفای زندانیان سیاسی زنده یاد علی صارمی و شادروان اکبر سیادت و تلاش رژیم ستمدینی ولایت فقیه برای اعدام حبیب لطیفی دیگر هموطن کرد، بار دیگر ثابت نمود تا زمانی که «حاکمیت قانون» و « احترام و التزام  به حقوق انسانی و بشری ایرانیان » جایگاهی در اخلاق و منش حکومت دینی ایران نداشته باشد، نه تنها حقوق انسانی بلکه جان انسان‌ها نیز ملعبه ی هوسها و خواهشهای  دیکتاتوران دینی قرار گرفته و جنایت و خیانت جمهوری اسلامی  علیه ایرانیان، شکل فزاینده ای به خود خواهد گرفت و این در حالیست که تعداد زندانیان دیگری در لیست اعدام قرار دارند . در صورت عدم انسجام و اتحاد طبقات آگاه، آزادیخواه و مبارز وطن در برابر چنین جنایتهایی، این اتفاقات تلخ از سوی این رژیم ضد ایرانی قابل تکرار شدن است.
پایگاه اطلاع رسانی سید حسین کاظمینی بروجردی که همواره خواستار استقرار بی قید و شرط مفاد اعلامیه جهانی «حقوق بشر» در ایران بوده و در این راه همه توان خود را در برقرای حکومتی مدنی و سکولار بکار گرفته است ، قویا ادامه روند مرتجعانه و غیر انسانی اعدامهای سیاسی  اخیر و تلاش حاکمان مستبد دینی برای اعدام حبیب لطیفی  که افکار عمومی را در سطح وسیعی در اندوه و تاسف فرو برده است را محکوم کرده و همصدا با زندانی تکثرگرا، سید حسین کاظمینی بروجردی، اعلام می دارد که سکوت آزادیخواهان وطنی مخصوصاً چهره های تاثیرگذار در صحنه داخلی ایران، شرکت آشکار در خون رعیت ایرانی می باشد . بدین منظور از تمامی تشکلهای مدنی و گروههای مبارز ایرانی دعوت می نمائیم  تا بر حق حیات دیگر هموطنانشان با هر نوع گرایش اعتقادی و باور سیاسی اصرار ورزیده و صفوف اتحاد خود را برای رزمی آشکار علیه جور دیکتاتوری دینی منسجم تر کنند .
ضمن ابراز همدردی با خانواده های این جان یاختگان راه آزادی، بر تحقق اهداف این آزادیخواهان و ادامه راهشان تاکید ورزده و همواره بر این باوریم که حق حیات انسان  چنان متعالی و بدیهی ست  که ستاندن آن با هر بهانه و جرم و اتهامی مشروعیت نداشته و غیر عادلانه می باشد .

۳ نظر:

ناشناس گفت...

بله تا زمانيکه يک رهبر فاسق بر مردم حکومت ميکند وضع ما بهتر از اين نميشود.

ناشناس گفت...

بعضي اوقات ميشود که ما مردم ايران خودمان راه را نا خواسته براي اين رژيم باز ميکنيم مثلا با پذيرفتن طرح هدفمندي يارانه ها به ايشان چراغ سبز نشان ميدهيم.
به اميد آزادي آقاي بروجردي و ديگر زندانيان سياسي

ناشناس گفت...

درود بر مجاهد شهید خلق علی صارمی
مرگ بر حکومت ضد بشری حاکم بر ایران
زنده باد مقاومت رنده باد آزادی
درود بر تمامی زندانیان مقاوم سیاسی در ایران
ننگ و نفرت بر خامنه ای پلید و تبهکار