آذر ۱۰، ۱۳۸۹

فراخوان هواداران آقای بروجردی به مناسبت بزرگداشت روز 16 آذر

طی سالیان متمادی، جنبش دانشجویی ایران همواره یکی از مؤثرترین جنبشهای ملی و مدنی بوده که در مسیر رویارویی با استبداد دینی و خودکامگی سیاسی هزینه های هنگفتی را متحمل نموده است. تداوم روحیه آزادیخواهی و تحجر زدایی، نشأت گرفته از درک واقع بینانه این قشر فرهیخته  نسبت به حقایق موجود در جامعه دارد.
نام شهیدانی چون زنده یاد اکبر محمدی، عزت ابراهیم نژاد و کیانوش آسا و زندانیان آزاده ای همچون بهروز جاوید طهرانی، احمد توکلی و ... برای همیشه بر تارک مبارزات میهنی و وطنی میدرخشد و بر خط مستکبرین داخلی که با سرپوش دیانت و اسلامیت به مبارزه با خرد و آگاهی بپا خواسته، قلم بطلان میکشد.
امروزه بیش از پیش، ملت نجیب ایران زمین نیازمند الگوگیری از آموزه های رهایی بخش مبارزات مسالمت آمیز است.
سرمشق قرار دادن جنبشهای آزادیخواهی و تعمیم روحیه ظلم ستیزی از اهم ملزومات جهت نیل به جامعه ای مبتنی بر دمکراسی و حقوق شهروندی است. در این راستا همبستگی و هماهنگی سایر جنبشهای مبارز و اقشار آزاده مردمی، به دور از تعصبات اعتقادی، قومی، قبیله ای، نژادی، حزبی و گروهی، دژ عظیمی در مقابل زورگویان و مدعیان خواهد بود که پیروزی و شکست ناپذیری را به ارمغان می آورد. 
تشکل هواداران زندانی سکولار، آقای بروجردی، که خود قربانی تز مجعول « دیانت ما عین سیاست ماست» می باشد، به منظور بزرگداشت 16 آذر، از همه هموطنان در سرتاسر جهان دعوت می نماید تا بار دیگر با برگزاری حرکتهای اعتراضی مسالمت آمیز در داخل و خارج از کشور، سرکوب  مستمر و نقض سیستماتیک حقوق بشر در ایران را محکوم نموده و همبستگی کامل خود را با جنبش اعتراضی ایران اعلام نمایند.

هرگز از مرگ نهراسيده ام
اگر چه دستانش از ابتـذال، شکننده تر بود.
هراس من – باری – همه از مردن در سرزمينی است
که مزد گورکن
از آزادی آدمی
افزون تر باشد!

تشکل هواداران زندانی عقیدتی، سید حسین کاظمینی بروجردی

۵ نظر:

انديشه هاي طلائي گفت...

با درود فراوان
دانشجويان مهمترين قشر يك جامعه پيشرفته هستند ،كه بايد از آنها در پيشبرد كشور در زمينه هاي متفاوت استفاده شود.
بايد با آنها به بهترين وجه برخورد شود.
سپاس از هواداران بروجردي

ناشناس گفت...

رای بدید (هر یک ساعت یک رای میتونید بدید )

http://www.whopopular.com/Leaders-Politicians

payanetariki گفت...

با درود
امروز حکومت ایران ،بادفن شهدای جنگی که ،حاصل خودخواهی و سلطه طلبی یک عده فرصت طلب بود دردانشگاهها می خواهد روحیه جنگ طلبی را در مردم و به خصوص جوانان ما تقویت کند؛ درحالی که این مستبدان دینی با سرکوب و افزایش اختناق در دانشگاهها و کشتن دانشجویان و مردم آگاه نام و یاد این قهرمانان وطن را در ذهن و قلب هر ایرانی ثبت می کنند و بیشتر ازقبل هویت استبدای خود را بر جهان آشکار می کنند.

سبزنگار گفت...

دانشجويان ميتوانند سرنوشت كشور را تغير دهند، بايد به حرف آنها ، به دردهاي آنها گوش داد و براي رفع مشكلاتشان وارد عمل شد.
چگونه امكان دارد كشوري كه با جوانان و دانشجويان خود اينگونه سركوبگرانه برخورد ميكند، در آرامش و پيشرفت باشد؟
از هواداران آيت الله بروجردي كمال تشكر را دارم و به آنها ميگويم: ما دانشجويان هواداران آزادي فكري هستيم و نظرات آيت الله بروجردي را محترم و انديشمندانه ميدانيم.

ناشناس گفت...

اندکی صبر سحر نزدیک است
با تمام عزیزان دربندمان پیمان میبندیم که پایه های کاخ استبداد را فروریزیم