مهر ۱۰، ۱۳۸۹

عدم استقبال روحانیون قم از ولی امر مسلمین جهان !!

جـــرس: در شرایطی که قرار بود رهبر جمهوری اسلامی طی روزهای اخیر سفری به قم داشته باشد، منابع خبری گزارش دادند که به دلیل خودداری علما و روحانیون قم از رفتن به استقبال رهبری و حضور در سخنرانی وی در حرم حضرت معصومه، این سفر لغو شده است.
به گزارش تحول سبز، مقرر شده بود که طی روزهای جاری، آقای خامنه‌ای به شهر قم سفر کند و به همین دلیل به دفتر مراجع عظام قم اعلام شده بود که به استقبال او بروند اما مراجع از این اقدام خودداری کردند.
دفتر رهبری جمهوری اسلامی پس از مواجهه با این برخورد مراجع و علمای قم، از آنها خواست تا برای سخنرانی آقای خامنه‌ای در حرم حضرت معصومه حاضر شوند، اما مراجع باز هم امتناع کرده‌اند.

با این حال طی روزهای اخیر، رسانه های خبری حامی رهبر جمهوری اسلامی همچون کیهان و فارس، از سفر قریب الوقوع رهبری به قم خبر داده بودند و در همین راستا روزنامه کیهان از قول سعیدی، امام جمعه قم نوشت که رهبری حتما بزودی به قم خواهد آمد.
به گزارش فارس، امام جمعه قم در خطبه های نمازجمعه این هفته شهر قم اظهار عقیده کرد "حوزه های علمیه همواره ولایی بوده و هستند و در آینده ای نزدیك طلاب و فضلای حوزه علمیه قم پیشاپیش مردم غیور و متدین قمی به استقبال عظیم از نایب ولی عصرو ولی امر مسلمین جهان می روند."

۲ نظر:

ناشناس گفت...

به امام جمعه غاصب قم میگو یم به چه حقی،کسی که حتی اطرافیانش چشم دیدن او را ندارند ،نام نائب امام زمان بر روی او می گذاری.

ناشناس گفت...

کورید استقبال به این باشکوهی را نمی بینید ای شیاطین کثیف دق کنید و بمیرید
ما تا آخرین قطره خون خود از این سید مظلوم حمایت و اطاعت می کنیم.شما هم بروید زیر اوباما بخوابید.بدبختهای شهوتران و دنیا طلب