اردیبهشت ۲۰، ۱۳۸۹

بیانیه هواداران آیت الله بروجردی در محکومیت اعدام پنج فعال کرد

بدین وسیله ضمن اعلام انزجار عمیق خود نسبت به اعدام 5 هموطن زندانی دیگر، فرزاد كمانگر، علي حيدريان، فرهاد وكيلي، شيرين علم‌هولي و مهدي اسلاميان ، این اقدام شنیع و غیر انسانی را به شدت محکوم می نمائیم.
همواره بر این باوریم که در دادگاه وجدان بشري، جرم دولتها و سازمانهای مدعی دفاع از حقوق بشر، کمتر از ولی فقیه نیست ؛ چرا که آنها با بی تفاوتي، نظاره گر چنین جنایاتی مي باشند و هيچ اقدام بازدارنده و مؤثري در جهت مهار جریان خشونت طلب دستگاه حاکمه ایران به عمل نمی آورند. واکنش آنها در گذشته تنها در حد محكوميت‌هاي ابتدائي، تبليغي و توبيخي بوده و متاسفانه اقدامی اساسي براي حذف قوانین ارتجاعي در ممالک تحت تولیت استبداد دینی، انجام نگرفته است.
طی سالهای اخیر، آیت الله بروجردی ، یکی از چهره های سرشناس مخالف استبداد دینی، بطور رسمی مبارزات و فعاليتهاي گسترده اي را برای حذف مجازاتهای خشن دینی از قبیل: اعدام، سنگسار، قطع اعضای بدن، شلاق و زندان، صورت داده و مخالفت علنی خود را به گوش جوامع بین المللی آزاد و دموکراسی خواه رسانده است؛ ولی متاسفانه عدم حمایت شایسته آنها گرد و غبار ناامیدی و دلسردی را بر این نوع حرکتهای نجات بخش در ایران، پاشیده است.
به امید شکل گیری هرچه سریعتر اجماع جهانی برای نجات مردم تحت ستم ایران
کانون هواداران آیت الله بروجردی در ایران و اروپا

هیچ نظری موجود نیست: