خرداد ۲۹، ۱۳۸۸

خط و نشان رهبر جمهوری اسلامی برای هفتاد میلیون ایرانی

آقای خامنه ای رهبر دیکتاتور جمهوری اسلامی در خطبه نماز جمعه این هفته ، با روحیه ای مستبدانه ، بار دیگر برای ملت رنج کشیده ایران خط و نشان کشید و این بار با لحنی بظاهر آرام تر ولی سیاستمدارانه ، سعی در کنترل وضع موجود و مصادره اعتراضات عمومی به نفع انقلاب نمود .

ایشان با تهدید مخالفان آقای احمدی نژاد به خصوص آقایان کروبی و موسوی ، آنان را به قبول تبعات اینگونه اعتراضات سراسری تهدید نمود و حتی بطور ضمنی خون کشته شدگان جریانات چند روزه اخیر را به گردن آنان انداخت .

آقای خامنه ای در سخنانش در جمع باورمندان نظام اعلام نمود که نتیجه انتخابات از درون صندوقهای رأی بیرون می آید و نه از کف خیابانها و بدین ترتیب با خواسته مخالفان احمدی نژاد مبنی ابطال انتخابات قاطعانه مخالفت کرد . ولی فقیه جمهوری اسلامی که خود را حاکم بلامنازع سرنوشت بیش از هفتاد میلیون ایرانی می داند ، راهپیمائیها ی آرام و مدنی اخیر در تهران و دیگر شهرهای ایران را به لشکر کشی های خیابانی تشبیه نمود و بطور علنی دست رد به سینه میلیونها ایرانی معترض زد تا بار دیگر برای آنانی که معتقد به تغییر گام به گام در این نظام هستند ثابت گردد اینگونه اظهار نظر های غیر کارشناسانه و غیر واقع بینانه ، نتیجه ای جز بالا رفتن هزینه دمکراسی خواهی برای ملت ایران نخواهد داشت .

آقای خامنه ای ضمن اشاره به وجود اختلافات عمیق و ریشه دار بین آقایان احمدی نژاد و آقای هاشمی رفسنجانی ، با جانبداری از احمدی نژاد رییس جمهور منتخب خودش صراحتا اعلام کرد که : " البته مواضع آقای رییس جمهور ! به من نزدیکتر است " تا به این ترتیب پرده از اختلافات ریشه دار بین خود و آقای هاشمی رفسنجانی نیز بردارد .

ادامه ...

هیچ نظری موجود نیست: