اردیبهشت ۰۲، ۱۳۸۸

اتمام حجت و گلایه ای از مدافعان آزادی و حقوق بشر

سلام گرمی از سینه سوخته یک زندانی تبعیدی

به شما که درد وطن دارید و رنج دوری از میهن مقدس را چشیده اید

به خاطر دارم سه سال پیش که منزلم در محاصره نیروهای استبدادی بود ، برخی از شما مبارزان، طی تماس تلفنی می گفتید: "از مقوله صنفی خود بیرون بیایید و سخن از عمومیت درگیري های مردمی با دیکتاتوری دینی بگویید".

الآن در موضعی ایستاده ام که هنوز کسی در کمیت و کیفیت آن در داخل و بیرون از کشور نایستاده است، تا جایی که مثل خانم شیرین عبادی هم از ادامه حمایت من ترسیده و از قبول دفاعیات بین المللی این گروگان مدعیان دیانت و جمهوریت ، سر باز زده است.

سال گذشته شیخ علی رازینی ، رئيس تشکیلات ویژه اطلاعات روحانیت و دیوان عدالت اداری،  گفت: "هنوز مادر نزاییده کسی را که حملات این چنینی تو را به این نظام کرده و این گونه در برابر ما عرض اندام نموده باشد . "

 ادامه مطلب «««

۱ نظر:

آزادي خواه گفت...

سلام
شما مدافعین حقوق بشر تا کی می خواهید به سکوت خود در مقابل شکنجه بیرحمانه آیت الله بروجردی روحانی بزرگ ادامه بدهید تا کی می خواهید چشم هایتان را به روی حقایق ببندید تا ایشان به سرنوشت دیگر زندانیان سیاسی دچار شود آیا وقت آن نرسیده که کمی به خود آیید و براي دفاع از این مرجع مظلوم کسی که از جان و مال و خانواده خود گذشت و حقیقت را به من و شما نشان داد کاری کنید ؟