اسفند ۲۶، ۱۳۸۷

با حمایت از مهندس طبرزدی به استقبال نوروز برویم

طی روزهای گذشته فشار بر مهندس طبرزدی یکی از مخالفین سرشناس رژیم آخوندی شدت بیشتری گرفته است با این تفاوت که این بار رژیم تحت رهبری آقای خامنه ای با توسل به زشت ترین حربه ها ، سر نیزه را به سمت خانواده آقای طبرزدی نشانه رفته است و نه شخص آقای طبرزدی ! این اقدام غیر قانونی، ناجوانمردانه ترین و غیر انسانی ترین کاری ست که یک حکومت مستبد می تواند انجام دهد .

آیت الله بروجردی بارها مجموعه اپوزیسیون را به اتحاد بر علیه استبداد دینی فراخوانده بود . ایشان تنها راه نجات وطن را دوری جستن از تعصبات حزبی، دینی ، قومی و صنفی می داند . هواداران آیت الله بروجردی به عنوان مخالفین اسلام حکومتی، حمایت از جناب مهندس طبرزدی و دیگر مبارزان وطنی را بر خود واجب می دانند و اینکار را وظیفه ی وجدانی و انسانی خود می دانند . ما به حکام ولایت فقیه هشدار می دهیم که در تصمیم خود مبنی بر اذیت و آزار و شکنجه روحی و روانی خانواده مهندس طبرزدی و علی الخصوص همسر وی خانم محبوبه علی نقیان تجدید نظر کرده و این اقدامات نسنجیده و غیر قانونی را سریعا متوقف نمایند .

مهندس طبرزدی در اعتراض به احضار تلفنی همسرش توسط نیروهای امنیتی ، نامه سرگشاده ای را به آقای خامنه ای رهبر حکومت نوشته و در آن نامه هشدار داده اند که من و خانواده ام امنیت جانی نداریم . 

منبع : بام آزادی

هیچ نظری موجود نیست: