بهمن ۰۱، ۱۳۸۷

پيام تبريك آيت الله كاظميني بروجردي 

به پرزيدنت باراك حسين اوباما

 پرزیدنت عزیز جناب آقای دکتر باراک حسين اوباما

رئیس جمهور محترم ایالات متّحده آمریکا

با عرض درود گرم به شما مصلح گرانقدر و تبریک صمیمانه پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری و آرزوی کسب افتخارات فراتر در سراسر جهان و سپاس و احترام به ملت خوب و نجیب ایالات متحده .

 اینجانب، پیشوای دینی زندانی که به جرم مخالفت با دین سیاسی و مذهب دولتی و اسلام حکومتی ، مدتهاست که در بندهای مخوف و مختلف زندان اوین ، تحت شکنجه قرار دارم و خانواده ام قربانی جنایات حکام ایرانی شده اند و پیروان افکار و آراء معترض به دخالت سیاست در معنویت که مرا در اعتراضاتم بر علیه روحانیون درباری یاری می کردند ، همگی مورد تعرضات روحی و جسمی و خانوادگی واقع شده اند . چشم انتظار حرکت وسیع و گسترده مجامع حقوقی و انسانی سازمان ملل متّحد می باشم تا با حضور گسترده و همه جانبه در شورای امنیت سازمان ملل ، مانع تداوم استبداد دینی شوند و از انهدام آزادی اندیشه و استقلال اعتقادات ، ممانعت نمایند.

من به عنوان یک مدعی العموم جامعه که خواستار حذف تفتیش عقائد از زندگی خصوصی مردم هستم و خواهان دفع سانسور فکری و فرهنگی از جامعه ایرانی می باشم ، از شما که مبلغ آزادیخواهی هستید می خواهم تا ترتیب شکایتم را از دادگاه عالی حقوق بشر بدهید و بدین وسیله از بی آبروئی بیشتر مقدسات الهی به وسیله هیئت حاکمه ایران جلوگیری گردد ؛چرا که سی سال است به نام پروردگار مهربان به بندگان خدا ظلم آشکار می شود و هیچکس قدرت انتقاد و ایراد ندارد و مرا که سالهاست با رژیم مدعی دیانت ایران مقابله می کنم به انواع مجازاتهای ناعادلانه و غیر انسانی آزار می دهند .

 برگزیدن یک غیر سفیدپوست، تمامی تبلیغات منفی و مخرّب چندین ساله حکومت زورگوی ایران را نسبت به ادعای حق کشی و بی عدالتی و نژادپرستی غرب باطل کرد و ورود شما به کاخ سفید گویای آزادی مطلق در مغرب زمین و عدم تحقیر انسانها و حرمت دهی به همه بشریت است. لهذا از بین زنجیرهای دیکتاتوری که بر دست و پایم آویخته اند، فریاد می زنم پژواک ناله های مردمی شوید که سی سال قبل فریب ظواهر دینداران را خوردند و خود و هستی خویش را در اختیار شریعت مداران دروغگو قرار دادند و اینک بر خلاف تعهدات رهبران انقلاب فعلی که قول استقلال و آزادی و جمهوریّت و دیانت دادند خالی از هرگونه شادی و راحتی و آقائی و سلامتند . من به چشم یک منجی و مصلح به شما نگاه می کنم ؛ پس بیائید و داد ما را از سلطه طلبان تروریست مآب بگیرید و دنیا را متوجّه موقعیّت ما کنید و بشر دوستان را به یاری ما آورید.                                                            

با تشکر، سیّد حسین کاظمینی بروجردی

۳ نظر:

ناشناس گفت...

این درد است که کسی را فقط بخاطر خواسته هایش مانند آزادی بیان، دستگیر و شکنجه نمایند افسوس که مجامع بین المللی اسیر صحنه سازی های رژیم ایران در جای جای جهان شده اند.
آقای اوباما شما به آرزوی که مارتین لوتر کینگ داشت ، رسیده اید پس به پاس تحقق این آرزوی بزرگ که رفع تبعیض بود، بیایید و آن را گسترش دهید و به فرمایشات آقای بروجردی توجه نماید

ناشناس گفت...

***زنده باد صلح ، آزادی و عدالت ***
آقای بروجردی امیدوارم احصارها بزودی از جلوی پای شما بداشته شود

ناشناس گفت...

با سلام
نامه بسیار جذاب و قابل تفکر است حتی اگر پرزيدنت اوباما جواب نامه را ندهند بازهم قابل قدردانی است که یک روحانی شیعه چنین تفکر باز و صلح طلبانه ای داشته باشد. دریا